{"product_id":"copy-of-paracetamol-czopki-500mg-x-10-czopki-przeciwbolowe-i-przeciwgoraczkowe-2","title":"Paracetamol czopki 250mg x 10 -czopki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe","description":"Produkt leczniczy Paracetamol Farmina przeznaczony jest do stosowania w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśnie, miesiączki, po zabiegach chirurgicznych). Preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Opakowanie zawiera 10 czopków z wysoką dawką 250 mg paracetamolu.\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003eSkład:\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003e1 czopek zawiera substancję czynną: paracetamol 250 mg.\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003eSubstancja pomocnicza: tłuszcz stały.\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003eWskazania:\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003eLek stosuje się u niemowląt i dzieci w bólach i gorączce różnego pochodzenia, np. przy ząbkowaniu, po szczepieniach, a także w objawowym leczeniu stanów grypopodobnych i przeziębień.\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003eDziałanie:\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003eCzopki Paracetamol Farmina działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003ePrzeciwwskazania:\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003eNie należy stosować leku Paracetamol Farmina w przypadku:\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003enadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku,\u003cbr data-mce-fragment=\"1\"\u003eciężkiej niewydolności nerek lub wątroby.","brand":"Apteka247express","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":39749228658766,"sku":"LK423","price":5.15,"currency_code":"GBP","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0555\/4903\/4574\/products\/paracetfarmina250.png?v=1649357927","url":"https:\/\/aptekafarmacja.co.uk\/products\/copy-of-paracetamol-czopki-500mg-x-10-czopki-przeciwbolowe-i-przeciwgoraczkowe-2","provider":"Apteka Farmacja","version":"1.0","type":"link"}