{"product_id":"paracetamol-czopki-250mg-hasco-x-10-czopki-przeciwbolowe-i-przeciwgoraczkowe-copy","title":"Paracetamol czopki 125mg , dla dzieci i niemowląt","description":"\u003cp\u003eProdukt leczniczy Paracetamol przeznaczony jest do stosowania w bólach różnego pochodzenia , gorączki , przeziębienia u dzieci i niemowląt.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003ePreparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eOpakowanie zawiera 10 czopków z wysoką dawką 150 mg paracetamolu.\u003cbr\u003e\u003cstrong\u003eSkład\u003c\/strong\u003e:\u003cbr\u003e1 czopek zawiera substancję czynną: paracetamol 150 mg.\u003cbr\u003eSubstancja pomocnicza: tłuszcz stały.\u003cbr\u003e\u003cstrong\u003eWskazania\u003c\/strong\u003e:\u003cbr\u003eLek stosuje się u niemowląt i dzieci w bólach i gorączce różnego pochodzenia, np. przy ząbkowaniu, po szczepieniach, a także w objawowym leczeniu stanów grypopodobnych i przeziębień.\u003cbr\u003e\u003cstrong\u003eDziałanie\u003c\/strong\u003e:\u003cbr\u003eCzopki Paracetamol działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.\u003cbr\u003ePrzeciwwskazania:\u003cbr\u003eNie należy stosować leku Paracetamol  w przypadku:\u003cbr\u003enadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku,\u003cbr\u003e\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"Apteka Farmacja","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":55688754463096,"sku":"LK473","price":5.99,"currency_code":"GBP","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0555\/4903\/4574\/files\/Paracetamol-Hasco-125-mg-czopki-10-sztuk-69b8067001c46.webp?v=1791054917","url":"https:\/\/aptekafarmacja.co.uk\/products\/paracetamol-czopki-250mg-hasco-x-10-czopki-przeciwbolowe-i-przeciwgoraczkowe-copy","provider":"Apteka Farmacja","version":"1.0","type":"link"}